ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ
BİYOLOJİ BÖLÜMÜ

Uludağ Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Biyoloji Bölümü tarafından birincisi 29 Kasım 2012 tarihinde düzenlenen "Biyoloji Öğrencileri, Biyologlar ve İlgili Meslek Sorumluları ile Tanışma” konulu panelin ikincisi "Biyoloji Öğrencileri, Biyologlar ve İlgili Meslek Sorumluları ile Tanışma 2” 07 Mayıs 2013 Perşembe günü U. Ü. Rektörlük A Salonunda, Saat: 14:00’ te Biyoloji Bölümü Öğretim Üye ve Yardımcıları, Mezunlar ve Biyoloji Bölümünden çok sayıda öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Biyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şükran DERE'nin açılış konusmasının ardından, U. Ü. Fen-Edebiyat Fakültesi, Biyoloji Bölümünden farklı dönemlerde mezun olan ve belli başarılar elde etmiş panelistler lisans eğitimi ve öğretimleri sırasındaki güzel anılarından, amaçlarını belirlemede nelere dikkat ettiklerinden, karşılaştıkları zorluklardan ve nasıl mücadele ettiklerinden söz ederek öğrencilerimiz için güzel örnekler oluşturmuşlardır. Başarıyı yakalamanın hiç bir zaman geç olmadığı mesajını vermişlerdir.

Bölüm öğretim üyeleri de mezun öğrencilerin yıllar sonra elde etmiş oldukları başarı öykülerini dinlemekten son derece mutlu olduklarını dile getirmişlerdir.

PANELİSTLER

Burcu EROL ATASOY: Kariyer Enerjim Danışmanlık Sorumlusu.

Coşkun ORAK: Omega–Pharma Tıbbi Satış Temsilcisi.

Erdinç BABACAN: Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü.

Yrd. Doç. Dr. Gürler AKPINAR: Kocaeli Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Tıbbi Biyoloji Bölümü.

Özge ATAY: Acıbadem Sağlık Grubu, Tıbbi Standardizasyon ve Kalite Departmanı Hekim İşleri Uzmanı.

Selami TAVUKÇUOĞLU: Bursa Diş Hastanesi Müdür Yardımcısı.

 

 


Uludağ Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Biyoloji Bölümü
© Dr. Murat SEVİNÇ